"Моніка Кабаєва, 42 рочки": у Харкові Зеленського зустріли протестом


Під час візиту президента України Володимира Зеленського до Харкова перед будівлею Харківської облдержадміністрації відбулася акція протеста

Про це повідомив у Facebook ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука. Об этом сообщает izmacity.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Ці світлини ви не побачите на офіційному сайті Президента Зеленського. Та, і в багатьох ЗМІ теж не побачите... "Коридор ганьби" в Харкові", — написав Тука.

Тука супроводив допис світлинами з акції. Учасники тримали транспаранти з написами "Коли вивчиш Конституцію?", "Коли відкриєш другий конверт?", "Не смій здавати Україну", "Он не лох, но это не точно", "Посміхніться, Путін вас розводить", "Некомпетентність вбиває", "Ростов уже ждет".

Одна протестувальниця тримала плакат із написом "Ти — Моніка Кабаєва 42 рочки без комплексів та табу" — натяк на скандал щодо спроби тиску президента США Дональда Трампа, який призвів до імпічменту Трампа і через який Зеленського почали називати "Монікою Зеленські" (натяк на Моніку Левінські, через скандал з якою президент США Білл Клінтон отримав імпічмент). Крім того, цей плакат натякає на потурання президенту РФ Володимиру Путіну, якого через неофіційний зв’язок із спортсменкою Аліною Кабаєвою називають Кабаєвим, а також на переписку нардепа-"слуги" Яременка з повією, в тексті якої йшлося про вік і відсутність комплексів дівчини, а також про її "табу" в секс-послугах. Про свої 42 роки сам Зеленський згадував у скандальному спілкуванні з добровольцем у "Золотому".

Один із мітингарів також тримав плакат "Україна не рояль!" — натяк на номер "Кварталу", в якому Зеленський "грав" на роялі геніталіями.

  • Нагадаємо, раніше під час візиту Зеленського до Тернополя місцеві жителі влаштували йому "коридор ганьби".

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/06/quotmonika_kabayeva_42_rochkyquot_u_kharkovi_zelenskogo_zustrily_protestom”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя