Окупанти в Криму призупинили справу звільненого Бекірова, - адвокат


Підконтрольний Росії Центральний районний суд Сімферополя 7 жовтня призупинив провадження у справі кримськотатарського активіста Едема Бекірова

Про це "Крим.Реалії" повідомив адвокат Бекірова Олексій Ладин. Об этом сообщает tp0612.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами адвоката, з клопотанням про припинення кримінальної справи виступив прокурор, оскільки Бекіров через хвороби і постійного лікування не може брати участь в судових засіданнях. Суддя Сергій Деменок підтримав клопотання сторони обвинувачення.

"Суд вважає за необхідне зупинити провадження у справі через важкий стан здоров’я підсудного Бекирова, що перешкоджає брати участь в ході судового розгляду, до його одужання", – йдеться в рішенні суду.

За словами адвоката Ладіна, рішення суду означає, що засідань у справі не буде, поки Едем Бекіров лікується.

Житель селища Новоолексіївка Херсонської області Едем Бекіров був затриманий російськими силовиками на в’їзді в анексований Крим 12 грудня 2018 року. Він їхав до Криму відвідати маму і родичів. Підконтрольний Кремлю Київський районний суд Сімферополя заарештував Бекірова.

Його підозрювали за статтею про зберігання і передачу вибухових речовин і боєприпасів. Бекіров неодноразово заявляв про свою невинуватість.

  • 7 вересня між Україною і Росією відбувся обмін, в рамках якого в Україну повернулися 35 громадян, в тому числі Едем Бекіров. Після прильоту до Києва 10 вересня йому зробили операцію. Пізніше йому зробили ще одну операцію.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/okupanty_v_krymu_pryzupynyly_spravu_zvilnenogo_bekirova_advokat”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя