Путін погрожує залишити Україну без газу в разі припинення транзиту


Президент Росії Володимир Путін заявив, що Україна залишиться без газу в разі припинення транзиту російського "блакитного палива"

Про це Путін заявив на прес-конференції в Пекіні, повідомляє "Інтерфакс". Об этом сообщает warday.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами президента РФ, якщо Україна відмовиться від транзиту російського "блакитного палива", то взагалі залишиться без газу.

"А якщо транзиту не буде? Ви розумієте, що тоді не буде реверсу. Адже реверс, він же віртуальний. Ніякого реверсу реального немає! Це ж неможливо, вранці пускати газ по трубі з транзитом до Європи, а по ночах перевертати в реверсний режим. Це технологічно неможливо просто. Йде газ в Європу, відгалуження від транзитних газових труб йде на всю територію України. Газ береться в звичайному режимі. Потім по паперах пишеться, що це реверс ", — сказав Путін.

  • 25 квітня стало відомо, що Україна на очікуваних наприкінці травня тристоронніх переговорах запропонує РФ забронювати 60 млрд куб. м транзитних потужностей ГТС.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/04/27/putin_pogrozhuye_zalyshyty_ukrayinu_bez_gazu_v_razi_prypynennya_tranzytu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя