Любомир Мельник дасть додатковий концерт у Чернівцях

Один з найшвидших піаністів світу завітає в рамках світового туру
17 травня о 19:00 у Чернівецькій обласній філармонії з новою програмою в рамках світого туру виступить один з найшвидших піаністів світу Любомир Мельник.
Перший концерт маестро в Чернівцях 30 вересня пройшов з повним аншлагом, тож музикант вирішив віддячити слухачам, давши додатковий концерт.
Любомир Мельник – композитор та піаніст українського походження, який є піонером Continuous Piano Music. Він розробив власну унікальну мову для фортепіано, названу на честь принципу збереження безперервного, неперевершеного потоку звуку. Музикант відомий як один із найшвидших піаністів на планеті, встановивши ще більше 30 років тому одразу два світові рекорди Гіннесса.
У свої сімдесят Любомир Мельник є автором понад 100 творів, а в дискографії має понад 20 виданих альбомів.
З початку світового туру минуло вже безліч аншлагів у Чернівцях, Тернополі, Одесі, Луцьку, Чернігові, Сумах, Києві, Хмельницькому, Рівному і по 2 концерти у Запоріжжі, Львові, Франківську, Черкасах, Харкові, а також 3 солд-аути у Дніпрі та повні зали на концертах в Фінляндії, Данії, Шотландії, Англії, Італії, Німеччині, Бельгії, Нідерландах, Польщі, Чехії.
Квитки – 150-390₴

фильмы бесплатно

Джерело статті: “http://promin.cv.ua/2019/04/26/liubomyr-melnyk-dast-dodatkovyi-kontsert-u-chernivtsiakh.html” Об этом сообщает narodniy.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя