Партія "Сила людей" офіційно закликала Гнапа зняти кандидатуру на виборах

Партія "Сила людей" офіційно закликала Гнапа зняти кандидатуру на виборах Об этом сообщает sevlush.in.ua со ссылкой на СМИ.

" "

Політична партія "Сила людей" закликала свого представника на президентських виборах Дмитра Гнапа відмовитися від участі у виборах

Про це повідомляє партія у Faсebook.

Його закликали відмовитися через те, що він, будучи розслідувачем, у 2015 році не перерахував кошти з отриманої премії на потреби армії, як обіцяв.

"Публічно звернутись до Дмитра Гнапа з вимогою відкликати свою заяву про згоду балотуватися кандидатом на пост президента України від політичної партії "Сила людей" задля демонстрації політичної зрілості та відповідальності, а також забезпечення повернення грошей застави на рахунок партії", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у разі відмови Дмитра Гнапа знятись з виборів, партія планує негайно скликати всеукраїнський з’їзд з цього питання.

Окрім того, наголошується, що "після повернення грошей на рахунки партії планується забезпечити повернення грошей кожному за особистою заявою, а залишок грошей використати на проведення передвиборчої кампанії до Верховної Ради України".

Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Partiya_Sila_lyudei_ofitsiino_zaklikala_Gnapa_znyati_kandidaturu_na_viborah_374765.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя