Телеканали NewsOne і "НАШ" зникли з ефіру українського кабельного провайдера

Телеканали NewsOne і "НАШ" зникли з ефіру українського кабельного провайдера

Український провайдер інтернету і кабельного телебачення "Ланет" з 1 січня припинив трансляцію телеканалів NewsOne і "Максі TV" ("НАШ"). Трансляцію припинено в аналоговому та цифровому форматах. Об этом сообщает breach.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це свідчить повідомлення на сайті Lanet.ua.

Причиною припинення трансляції каналів стало закінчення строку дії договорів на право ретрансляції, а також випадки порушень законодавства зі сторони телеканалів, які траплялися протягом 2018 року.

У "Ланеті" нагадали, що Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення нещодавно призначала позапланову перевірку щодо зміни структури власності телеканалу NewsOne, неодноразово оголошувала йому попередження за недотримання правил мовлення у дні жалоби.

Окрім того, у серпні 2018 року Нацрада винесла щодо NewsOne санкцію у вигляді попередження через порушення закону, який забороняє транслювати передачі, виготовлені за період незалежності України, що містять популяризацію чи пропаганду органів держави-агресора.

Щодо каналу "Максі TV" також було застосовано санкцію – оголошення попередження через недотримання умов ліцензії (зміна програмної концепції та логотипу). Окрім того, Нацрада відмовила телеканалу у переоформленні ліцензії.

Власники українських телеканалів

Нагадаємо, Верховна Рада 4 жовтня ухвалила постанову про звернення до РНБО із проханням про введення персональних санкцій щодо телеканалів "112 Україна" та NewsOne. Свої голоси за постанову №9157 віддали 229 нардепів.

Варто зауважити, що керівником телеканалу NewsOne в кінці літа став одіозний Андрій Портнов – перший заступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича. Раніше всіма правами на телеканал володів екс-регіонал Євген Мураєв, який балотуватиметься до парламенту у складі новоствореної партії "НАШІ". У вересні новим власником NewsOne стала людина лідера проросійської ГО "Український вибув", кума президента Росії Віктора Медведчука – колишній митник Тарас Козак.

Щодо телеканалу "НАШ", то його ймовірний власник – Євген Мураєв. Канал незаконно з’явився в українських телевізорах 7 листопада на місці жіночого телеканалу "Максі-ТВ". Тобто в ефірі один канал, який мав ліцензію на мовлення, раптово змінився на абсолютно інший. Без попереджень, дозволів та інших необхідних юридичних процедур, з яких починається законна робота ЗМІ.


Джерело статті: “http://24tv.ua/telekanali_newsone_i_nash_znikli_z_efiru_ukrayinskogo_kabelnogo_provaydera_n1090033”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя