У Брюсселі досягли згоди про реформу єврозони

На зустрічі міністрів фінансів єврозони йшлося про реформу валютного союзу, у тому числі бюджет єврозони і розвиток Європейського стабілізаційного механізму — У Брюсселі досягли згоди про реформу єврозони
На зустрічі міністрів фінансів єврозони йшлося про реформу валютного союзу, у тому числі бюджет єврозони і розвиток Європейського стабілізаційного механізму
Переговори в Брюсселі тривали протягом 18 годин Об этом сообщает itsnow.in.ua со ссылкой на СМИ.


Міністри фінансів країн єврозони під час переговорів в Брюсселі досягли згоди про реформу європейського валютного союзу. Про це йдеться у публікації голови Єврогрупи Маріо Сентено Луїша Рего у Twitter.


Він повідомив, що деталі угоди будуть оголошені найближчим часом.


На зустрічі міністрів фінансів єврозони йшлося про реформу валютного союзу, у тому числі бюджет єврозони і розвиток Європейського стабілізаційного механізму.
#Eurogroup is over after 18h. We have a deal on euro area reform. Press conference at 8.45 pic.twitter.com/iM40C83PvG

— LuisRego (@ljrego) December 4, 2018

Нагадаємо, у вересні 2017 року президент Франції Еммануель Макрон оголосив власний план реформи ЄС. Зокрема, він заявив, що країнам, які входять у єврозону, необхідний єдиний бюджет. На його думку, однією з можливостей фінансування такого бюджету могло б стати введення спеціального податку.


У червні 2018 року канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон домовилися створити бюджет єврозони. Макрон, зокрема, повідомив, що нова узгоджена спільна бюджетна сфера єврозони буде діяти з 2021 року. Президент Франції сказав, що деталі бюджету, включаючи суму та фінансування за рахунок національних джерел, або загальнообов’язкового податку, будуть представлені міністрами до кінця року.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/u-bryusseli-dosyagli-zgodi-pro-reformu-jevrozoni-550284.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя