У США заборонили класичну різдвяну пісню

Класичну різдвяну пісню Baby it’s Cold Outside взимку можна почути на радіостанціях в усьому світі. Але в Клівленді (США) радіостанція Star 102 вирішила повністю прибрати цю композицію з ефіру
Про це повідомила "Українська служба Бі-Бі-сі". Деякі слухачі скаржилися на пісню і називали її зміст неприйнятним — враховуючи проблеми, підняті рухом #MeToo, який став символом боротьби з сексуальними домаганнями. Пісню, написану Френком Лессером ще в 1944 році, в різний час виконували Леді Гага, Майкл Бубле, актори Уілл Феррелл і Зоуі Дешанель. В 1949 році Baby it’s Cold Outside відзначили премією "Оскар". Baby it’s Cold Outside, як правило, виконується чоловіком і жінкою і імітує розмову між ними: за сюжетом вона у нього в гостях і збирається йти додому, а він — незважаючи на неодноразові відмови — продовжує умовляти її провести ніч разом.
Читати даліДжерело статті: “http://svitua.com.ua/news/201812/8033-ssha-zaboronyly-klasychnu-rizdvyanu-pisnyu” Об этом сообщает duplet.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя