Заборонили популярні льодяники від болю в горлі

Тимчасова заборона Держлікслужби поширюється на реалізацію та застосування лікарського засобу "Стрепсілс з ментолом та евкаліптом" виробництва Великобританії.


Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками видала розпорядження для підприємців, які реалізують медикаменти, та для територіальних підрозділів служби з приводу тимчасової заборони популярних льодяників від болю в горлі. Об этом сообщает cheno-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

"На підставі негативного висновку щодо якості Лабораторії з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції Держлікслужби", – йдеться про причину тимчасової заборони у розпорядженні.

Відтак тимчасово заборонили реалізацію та застосування лікарського засобу "Стрепсілс з ментолом та евкаліптом" – льодяники, по 12 льодяників у блістері, по два блістери в коробці, виробництва Великої Британії.

Заборона діятиме до окремого рішення Держлікслужби.

В аптеках та на складах відповідно цей препарат мають вилучити з продажу і помістити в карантин.Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/derzhliksluzhba_vydala_zaboronu_na_populyarni_lodyanyky_vid_bolyu_v_gorli_67280.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя