Гроші на валідатори у Луцьку – «викинуті на вітер», - Пустовіт


Рішення про придбання ручних валідаторів для використання у тролейбусах було помилковим, — вважає виконувач повноважень міського голови.

Про це йшлося під час пленарного засідання 36-ї сесії Луцької міськради 22 грудня.

У рамках обговорення проекту бюджету міста на 2018 рік депутат Юлія Вусенко запитала, де зараз знаходяться валідатори, придбані раніше для ЛПЕ, які, з її слів, мали б врятувати місто від стягнень за пільгові перевезення.

Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зауважив, що для того, щоб справді врятувати місто від витрат на пільгові перевезення, потрібні стаціонарні валідатори, що використовуються у багатьох містах, а не ручні. Він нагадав, що був категорично проти придбання ручних валідаторів, говорячи, що це буде викиданням грошей на вітер. На жаль, попередня команда, яка керувала містом, ухвалила помилкове управлінське рішення про закупівлю саме таких валідаторів. Зі слів секретаря міськради, вони себе не виправдали у Луцьку, як не виправдали у жодному іншому місті. Зараз пристрої зберігаються на ЛПЕ.

Своєю чергою, заступник міського голови Костянтин Петрочук поінформував, що нині шукають шляхи використання валідаторів, проводячи перемовини з «Ощадбанком» та «ПриватБанком». Можливо, їх зможуть використати для купівлі квитків у водія.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/validatory-u-lutsku-staly-vykydanniam-hroshey-na-viter/” Об этом сообщает vpoltave.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя