Блогер провів паралель між забороною в Україні Яндексу та концертів Орбакайте

Блогер провів паралель  між забороною в Україні Яндексу та концертів Орбакайте
У своїй публікації журналіст і телеведучий Павло Казарін пише, що в забороні діяльності російських інтернет-компаній багато українських обивателі бачать елементи цензури, передає replyua.net з посиланням на «Радіо Свобода». Насправді, зазначив журналіст, потрібно пам’ятати, що будь-яка з російських компаній веде в Україні свою діяльність тільки з метою отримання прибутку, передає з посиланням на «Радіо Свобода».

«По суті своїй ініційована РНБО блокування сервісів Яндекс і соціальних мереж «ВКонтакте» і «Однокласники» мало чим відрізняється від заборони виступів в Україні Крістіни Орбакайте. У обох випадках обмежувальні заходи спрямовані лише на зниження прибутку компаній або співаків, так чи інакше причетних до агресивної політики Росії щодо України», — написав Казарін.

Він стверджує, що в чотирьох українських містах-мільйонниках Крістіна Орбакайте без особливих зусиль може збирати концертні зали двічі на рік. Слухачі в Харкові, Одесі, Києві та Дніпрі могли забезпечити популярної російської співачки 8 виступів. З урахуванням суми середнього гонорару для виконавиці рівня Орбакайте (близько 15 тисяч доларів), річні втрати від введеного Києвом заборони становлять близько 120 тисяч доларів. Це означає, за словами Казаріна, що за 3 роки, поки Орбакайте заборонений в’їзд в Україну, втрати співачки склали як мінімум 360 тисяч доларів. Саме таку ціну виконавиця заплатила за один концерт в анексованому Криму.

Джерело статті: “http://replyua.net/blog/64603-bloger-provv-paralel-mzh-zaboronoyu-v-ukrayin-yandeksu-ta-koncertv-orbakayte.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя