НА ПРОХАННЯ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХА АЛЕКСІЯ НИЗКА ПРЕДСТОЯТЕЛІВ ПРАВОСЛАВНИХ ЦЕРКОВ З ІНШИХ КРАЇН СКАСУВАЛА СВІЙ ВІЗИТ ДО КИЄВА ДЛЯ УЧАСТІ В УРОЧИСТОСТЯХ З НАГОДИ 1020-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСИ

Як стало відомо Агентству Євро-Атлантичного Співробітництва (АЕАС) після відмови Архиєпископа Нової Юстиніани і всього Кіпру Хризостома відвідати Київ для участі в святкуванні 1020-ліття Хрещення Київської Руси на прохання Московського Патріарха Алексія відмовились Предстоятелі низки інших Помісних Церков світу. Учора ввечері візит до Києва скасував Святійший Католикос-Патріарх Грузії Ілля, Блаженіший Архиєпископ Пражський, Митрополит Чешських земель і Словаччини Христофор. Однак, не дивлячись на те, що Патріарх Московський Алексій направив лист до Елладської Православної Церкви з проханням обмежитись в учасі урочистостей в Києві лише нечисленною представницькою делегацією на терміновому засіданні Священного Синоду Елладської Православної Церкви було відхилено прохання Московського Патріарха . Синод одностайно ухвалив рішення, що делегацію очолить особисто Блаженніший Архиєпископ Афінский і всія Еллади Ієроним. Таке ж рішення ухвалив Синод Албанської Церкви. Албанську длелегацію очолить Предстоятель Албанської Церкви Блаженніший Архиєпископ Тиранський Анастасій. Таким чином в урочистостях з нагоди 1020-річчя Хрещення Київської Руси серед закордонних гостей візьмуть участь лише Патріарх Костанстинопольський Варфоломій , Патриарх Московський Алексій, Предстоятель Єлладської Церкви Блаженнейший Архиєпископ Афінский Ієроним та Предстоятель Албанської Церкви Блаженнійший Архиєпископ Тиранский Анастасій.

25.07.08

Агентство(АЕАС)


Источник: “http://ord-ua.com.ua/2008/07/25/na-prohannya-moskovskogo-patriarha-aleksiya-nizka-predstoyateliv-pravoslavnih-tserkov-z-inshih-krayin-skasuvala-sviy-vizit-do-kiyeva-dlya-uchasti-v-urochistostyah-z-nagodi-1020richchya-hreshhennya-kiy/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя