Валерій Меладзе та Альбiна Джанабаева вже не приховують свої стосунки

QR code

Після того, як Валерій Меладзе пішов від дружини влітку минулого року, то відразу пішли чутки про те, що у нього роман з однією з учасниць групи "Вiа Гра" — Альбiною.

У 2002 році 30-річна Джанабаева була однією з бэк-вокалiсток Валерія. Вже тоді ходили чутки, що він зраджує своїй дружині з однiєю зі своїх колег по роботі. А трохи пізніше почали подейкувати про те, що Альбiна народила хлопчика від Меладзе. Навіть батько самої співачки якось сам сказав, що батьком його онука є людина, яка має пряме відношення до сфери шоу бізнесу. Сама співачка не хотіла оголошувати, хто є батьком її дитини.

Ірина, колишня дружина Валерія, здогадувалася про те, що чоловік їй зраджує вже багато років. Заради збереження сім’ї вона відмовилася звертати на це увагу. Але усьому є своя межа. І коли Ірина вже просто не змогла терпіти зради чоловіка, вона вирішила зустрітися з його коханою. Але Альбiна не з’явилася на призначену зустріч.

18-річному сімейному життю Валерія Меладзе в 2009 році прийшов кінець, і йому довелося розлучитися зі своєю дружиною. У Валерія з Іриною упродовж спільного життя народилося троє дочок, вони після розлучення залишилися жити з матір’ю. Пізніше з’ясувалося, що у співака є ще і позашлюбна дитина, якій вже 7 років.

На даний момент Валерій Меладзе і Альбiна Джанабаева вже не приховують ні від кого свої стосунки.


Источник: “http://www.novostimira.com.ua/news_855.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя