Сузір’я курки

купить: Книга Сузір’я курки изображение1 купить: Книга Сузір’я курки изображение2 купить: Книга Сузір’я курки изображение3
купить: Книга Сузір’я курки изображение4

Артикул 686715
Авторы Софія Андрухович, Мар’яна Прохасько
Серия Для молодших школярів
Язык издания Украинский
Дата издания 2016
Переплёт Твердый
Количество страниц 48
Формат 220х220 мм
ISBN 978-617-679-236-9
Производитель Видавництво Старого Лева

У «Сузір’ї Курки» все навпаки: головна героїня тут – не дівчинка, а старенька бабуся Марія, яка живе високо в горах зі своєю улюбленою куркою Марічкою. Марія не припиняє з широко розплющеними очима дивуватись із цього світу і щодня відкриває для себе щось нове. Заради своїх друзів, дідусів Кулінського і Зелінського, Марія долає власні страхи і вирушає до темного лісу, в якому водяться кабанюки з крученими хвостами, ведмедевзі, які іклами розгризають скелі, а кігтями перетинають стовбури сосон, та інші чудовиська. На Марію з Марічкою в лісі чекають небезпеки, несподіванки, відкриття і справжні пригоди. Виявляється, що в лісових хатинках не завжди живуть лихі істоти, і що діти бувають хоробрішими й відповідальнішими від дорослих, і що навіть для літньої людини щось постійно трапляється вперше.

«Сузір’я Курки» – це історія про дитинство і старість, про зв’язок між живими істотами і природою, про емпатію і страхи, про бабусю і дівчинку, рись і кота, про курку Марічку і велику зоряну курку Іскру, яка дивиться з небес.

У книзі використано фото Олени Субач.

Источник: “http://bukva.ua/catalog/browse/4361/1/686715”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя